rally-pronajem

Tým:

PRW racing team byl založen v roce 1998, když posádka ve složení Pavel Prášil - Jaromír Tarabus absolvovala svou první soutěž Barum rally s ex-tovární ŠKODA Favorit A/1300. Po nevydařené premiéře a zároveň velké havárii přechází v roce 1999 na nově postavenou ŠKODA Felicia A/1400.
2008team01.jpg

Od této doby se racing team zabývá stavbou, servisem a pronájmem soutěžních vozidel, které byli dlouhou dobu spjaty se značkou Škoda – od prvního ex-továrního Favoritu, přes různé evoluce Škody Felicie skupin N,A,minikit, Škody Fabia A/1400 až do dnešní doby, kdy provozuje vozy Honda Civic Type R ve skupině 8 a Mitsubishi Lancer EVO IX skupiny 3. Team za dobu svého působení absolvoval přes cca 220 startů na domácích i zahraničních soutěžích, kde se za jeho volanty vystřídalo asi 40 našich i zahraničních jezdců.
2008team02.jpg

Z dlouhodobých a nejvýznamnějších klientů můžeme vzpomenout Roberta Vodičku s Pavlem Dobišem, rakouskou posádku Johann Drapela - Corina Konrad-Lustig, Slovince Boris Požeg – Tomaž Černe, Richard Kirnig – Jiří Hovorka a další.